Notice: Undefined index: apps_category in /home1/andnew/domains/androidiha.org/public_html/wp-content/themes/androidiha/post-content/application-header.php on line 3

Notice: Undefined index: games_category in /home1/andnew/domains/androidiha.org/public_html/wp-content/themes/androidiha/post-content/application-header.php on line 7
Google Allo icon

Google Allo

نسخه:
25.0.023_RC04 (armeabi-v7a_xxhdpi)
Rated for 3+
دانلود:
378
0٫0 rating

دانلود گوگل الو Google Allo v25.0.023_RC04 | جدیدترین نسخه برای اندروید

با گوگل الو می توانید هوشمندانه تر از همیشه با دوستان خود ارتباط برقرار کنید. این پیام رسان فوق العاده علاوه بر امکانات منحصر به فردی که دارد امنیت بسیار بالایی را برای کاربران فراهم می سازد. با دانلود گوگل الو می توانید تعداد بسیار زیادی از استیکر ها و استایل های مختلف برای متن ها در اختیار داشته باشید و گفتگو های متفاوت و خلاقانه ای با دوستان خود داشته باشید.

گوگل الو از دستیار گوگل نیز پشتیبانی می کند و اگر هر زمان در حین گفتگو برایتان سوالی پیش آمد می توانید به آن مراجعه کنید و پاسخ های دقیق و صحیح را بیابید.

ار ویژگی های جالب Google Allo پیشنهاد پاسخ های مختصر و مفید متناسب با محتوای ارسال شده توسط دوستان است، به عنوان مثال اگر دوست شما عکسی از یک منظره ارسال کند، گوگل الو به صورت خودکار جملاتی مانند چه منظره زیبایی، بسیار خیره کننده و… را برای ارسال به مخاطب پیشنهاد می کند.

در Google Allo با گرفتن عکس های سلفی می توانید آنها را به استیکر های به سبک کارتونی تبدیل کنید و در گفتگو های خود به صورت تکی یا گروهی با مخاطبین به اشتراک بگذارید.

شایان ذکر است امنیت گوگل الو در سطح بسیار بالایی طراحی شده است؛ با استفاده از سرویس کد گذاری نقطه به نقطه بر روی چت ها و مکالمات، تنها دو طرف مقابل امکان دسترسی دارند و هیچ راه نفوذی به مکالمات وجود نخواهد داشت.

با دانلود گوگل الو می توانید نهایت خلاقیت و جذابیت را در گفتگو های خود تجربه کنید و لذت ارتباط با دیگران را چندین برابر سازید.

توجه داشته باشید تمامی امکانات برنامه گوگل الو در همه کشور ها پشتیبانی نمی شود.

ویژگی های گوگل الو Google Allo :

  • دارای سیستم پیشنهادی برای ارسال پاسخ های هوشمندانه متناسب با محتوا
  • قابلیت تغییر سایز و استایل نوشته ها
  • پشتیبانی از دستیار گوگل
  • وجود سیستم کد گذاری نقطه به نقطه بر روی چت ها
  • امکان ساخت استیکر های جذاب و بامزه با عکس های سلفی
  • و…

تغییرات نسخه جدید

  • رفع باگ ها و مشکلات جزئی
  • بهبود کارایی برنامه

دیدگاه ها