Pinterest icon

Pinterest

نسخه:
6.46.0
Rated for 3+
دانلود:
990

دانلود پینترست Pinterest v6.46.0 | جدیدترین نسخه برای اندروید

اگر برای انجام امور مختلف نیاز به ایده و طراحی های خاص دارید بهترین گزینه برای شما برنامه پینترست است. با دانلود پینترست می توانید از ایده های نوین در موضوعات مختلف مانند: آشپزی، مد و فشن، دکوراسیون منزل، نقاشی و طراحی و … الهام بگیرید و بهترین ها را از آن خود نمایید. پینترست یک شبکه اجتماعی است و شما هم می توانید در آن فعالیت داشته باشید و تصاویر و ایده های خود را تحت عناوین مختلف به اشتراک بگذارید.

هر موضوعی که فکرش را بکنید در دسته بندی های کامل و جامع پینترست می گنجد و تنها با جستجوی کلمات کلیدی موضوع مورد نظر و یا عکس گرفتن از آیتم مورد نظر و یافتن ایده ها و تصاویر بیشتر در مورد آن، می توانید به عکس ها و ویدئو های آموزشی و الهام بخش در آن موضوع مورد دسترسی پیدا کنید. در پینترست می توانید پس از یافتن ایده ای که به دنبالش بودید آن را ذخیره کنید تا در آینده به راحتی و سریع به آن دسترسی داشته باشید. بر اساس موضوعات می توانید پست های ذخیره شده را مرتب کنید و دیگر نیازی به جستجو برای یافتن تصویر مورد استفاده نداشته باشید و تنها به دسته بندی ها مراجعه کنید. پینترست همانند یک گالری بزرگ از تصاویر مختلف و زیبا از طبیعت، مکان های دیدنی جهان، تصاویر هنری و خلاقانه و … دارد و با دنبال کردن صفحاتی که عکس های مورد علاقه شما را به اشتراک می گذارند می توانید از آخرین تصاویر ارسال شده مطلع شوید.

پس از دانلود پینترست و برای استفاده از امکانات این برنامه جالب، مانند هر برنامه دیگری کافی است یک حساب کاربری ایجاد نمایید و پروفایل های دیگر را که در مورد موضوعات مورد علاقه تان ایده و نظر های جالب مطرح می کنند، دنبال نمایید. با اشتراک گذاری ایده های خلاقانه ای که دارید نیز می توانید برای خود طرفدارانی داشته باشید و برای دیگران الهام بخش شوید.

در Pinterest در صفحه اصلی پروفایل هر شخص سه بخش کلیدی با نام های Boards، Pins و Tried وجود دارد که ویژگی ها و امکانات هر یک را ذکر خواهیم کرد.

در قسمت Boards تصاویری که ذخیره نموده اید و یا آنها را در گالری دستگاه خود ذخیره نموده اید قابل مشاهده خواهد بود. در قسمت Pins نیز تصاویری که قصد دارید در مورد موضوع خاص و تعیین شده مشاهده کنید به نمایش در می آیند. به عنوان مثال تصاویر مربوط به دکوراسیون را پین کنید و در آن به تصاویر متعددی تنها در مورد دکوراسیون منزل دسترسی داشته باشید. قسمت Tried هم همانطور که از اسمش پیداست در مورد تجربیاتی است که از روی ایده ها یافته شده در پینترست کسب کرده اید و می توانید از بخش Pins نیز تصاویر را به این بخش اضافه نمایید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب پینترست این است که لینک سایت هاى مرتبط با موضوعى که به دنبال آن هستید را جهت دسترسى به ایده هاى بیشتر در اختیار شما قرار مى دهد.

دانلود پینترست را به افرادی که دوست دارند در همه زمینه ها خلاقانه و به روز باشند و همیشه از بهترین ایده ها در انجام هر کاری استفاده نمایند پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های برنامه پینترست Pinterest :

  • امکان دانلود آسان تمامی تصاویر
  • دارای دسته بندی های مختلف در مورد موضوعات متفاوت
  • قابلیت جستجو در موضوعات مورد نظر با وارد کردن کلمات کلیدی و یا ارسال تصویر با استفاده از دوربین تعبیه شده در برنامه
  • امکان اشتراک گذاری تصاویر مختلف در مورد موضوعی خاص در پروفایل
  • ارسال اطلاعیه در صورت اشتراک گذاری پست جدید در مورد موضوعی که دنبال کرده اید
  • دسترسی به سایت هایی که تصاویر از طریق آنها به اشتراک گذاشته شده اند

تغییرات نسخه جدید

  • بهبودی سرعت برنامه و رفع باگ ها

دیدگاه ها

اطلاعات تکمیلی

نسخه:
6.46.0
شرکت سازنده:
Pinterest
تاریخ انتشار آخرین نسخه:
حداقل اندروید مورد نیاز:
Android 4.1
حجم فایل:
18 MB

دسترسی های مورد نیاز

دسترسی به اینترنت
دسترسی به اطلاعات شبکه
نوشتن و ذخیره فایل در کارت حافظه
com.google.android.providers.gsf.permission.خواندن نقشه گوگل
دسترسی به دوربین
com.sec.خواندن ارقام ظاهر شده روی آیکون ها در هوم اسکرین و لاک اسکرین
com.sec.نوشتن ارقام روی آیکون ها در هوم اسکرین و لاک اسکرین
دسترسی به اطلاعات پروفایل
دسترسی به اطلاعات مخاطبین
خواندن لیست اکانت ها
جلوگیری از خاموش شدن صفحه نمایش
اجرای خودکار هنگام روشن شدن دستگاه
استفاده از اطلاعات حساب های کاربری برای ورود یا عضویت
دسترسی به موقعیت دقیق از طریق GPS
com.google.android.دریافت اطلاعات از اینترنت
com.pinterest.permission.جلوگیری از استفاده سایر برنامه ها از پیام های برنامه
READ_EXTERNAL_STORAGE

اطلاعات توسعه دهنده

Pinterest

مرتبط

مرتبط