Racing Horizon :Unlimited Race icon

Racing Horizon :Unlimited Race

نسخه:
1.0.9
Rated for 3+
دانلود:
403
0٫0 rating

دانلود بازی Racing Horizon Unlimited Race v1.0.9 | جدید ترین نسخه برای اندروید

با دانلود بازی Racing Horizon Unlimited Race یک بازی مسابقه ای و ماشین سواری اعتیاد آور در اختیار خواهید داشت که برای عاشقان بازی های ماشینی می تواند جذاب و لذت بخش باشید. در طول بازی هیجان های وصف نشدنی ای را تجربه خواهید نمود و مرز بین واقعیت و دنیای غیر واقعی بازی را به سختی می توانید تشخیص دهید. بازی Racing Horizon Unlimited Race نسبت به بازی های کلاسیک و معمولی بسیار متفاوت است و جزئیات واقع گرایی در آن به کار رفته است.

در بازی Racing Horizon Unlimited Race در هر لحظه رقابت و هیجان را حس خواهید کرد. در مسابقات زنده با سایر بازیکنان در سر تا سر جهان گرفته تا در مسیر های پر ترافیک با رانندگان دیگر. سوار بر ۵ مدل مختلف از ماشین های مسابقه ای شوید و مهارت های رانندگی خود را به وسیله آنان به نمایش بگذارید.

با دانلود بازی Racing Horizon Unlimited Race با پیشروی در بازی نیاز به ماشین های بهتر و حرفه ای تری خواهید داشت و با تکمیل ماموریت های چالش برانگیز می توایند به بهترین ماشین ها دست یابید. ترفند هایی در بازی وجود دارند که با رعایت آنان می توانید پول و امتیاز بیشتری از آن خود نمایید. به عنوان مثال مسابقه دادن و رانندگی در شرایط آب و هوایی سخت تر سکه های بیشتری از آن شما خواهد کرد و اگر سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را به عنوان پایین ترین سرعت خود انتخاب نمایید زودتر در بازی پیشرفت خواهید کرد. به عبارتی شتاب بیشتر امتیاز بیشتر! همچنین اگر از خطوط جانبی مسیر ها بیشتر استفاده نمایید می توانید سرعت خود را بالاتر ببرید و راحت تر ماشین های بر سر راه را پشت سر بگذارید.

هیجان و جذابیت بازی Racing Horizon Unlimited Race را نمی توان به طور کامل و واقعی در متن ذکر کرد و برای پی بردن با دانلود و تجربه از نزدیک این بازی فوق العاده پی خواهید برد.

ویژگی های بازی Racing Horizon Unlimited Race :

  • دارای تصویر سازی و صداگذاری واقعی بر روی موتور های ماشین ها به صورت جداگانه و متفاوت
  • گرافیک خیره کننده و جذاب بازی
  • دارای مکان ها و محیط های مسابقه ای جذاب
  • وجود زوایای دوربین از داخل و خارج ماشین ها
  • ۵ مدل متفاوت از ماشین ها که هر کدام قابلیت شخصی سازی دارند
  • دارای ترافیک های چالش برانگیز در مسیر ها با تراکم های متفاوت

تغییرات نسخه جدید

  • رفع باگ ها در بخش های مختلف

دیدگاه ها

پاسخ دهید